Naczelne zasady naszej kancelarii to:

Profesjonalizm

Adwokat Iwona Galant-Ferens realizuje wszystkie zadania w sposób profesjonalny, bazując na doświadczeniu i wiedzy  oraz praktyce zawodowej.  Do wszystkich powierzonych  spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić  skuteczną pomoc prawną.

Dyskrecja

Adwokat, jako osoba wykonująca zawód zaufania publicznego jest zobowiązany z mocy ustawy zachować w tajemnicy wszystkie informacje nabyte w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych i jest to obowiązek nieograniczony w czasie. W kancelarii prawnej Iwony Galant-Ferens obowiązuje nieograniczona w czasie dyskrecja i poufność, aby klienci bez obaw mogli powierzać wszystkie znane przez siebie  informacje.

Wysoka jakość świadczonych usług

Kancelaria prawna wszystkie powierzone sprawy realizuje z najwyższą starannością. Na bieżąco monitorowane są wszystkie zmiany w obowiązującym prawie. Adwokat Iwona Galant-Ferens  zawsze dotrzymuje wszystkich terminów, a swoją pracę wykonuje bardzo dokładnie.

Dyspozycyjność

Adwokat Iwona Galant-Ferens pozostaje z klientami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, także poza godzinami pracy kancelarii oraz w dni wolne od pracy.

Rzeczowość

Zasady współpracy z prawnikiem są zawsze określone jasno i przejrzyście.